Heb je een vraag of wil je kennismaken? Neem contact op met ons.

Pevo Tielen

Kemelbeekstraat 1 2460 Tielen Tel +32 (0) 14 42 31 33 Fax +32 (0) 14 42 94 15 tielen@pevo.be

Pevo Hove

Mechelsesteenweg 189 2540 Hove Tel +32 (0) 3 454 15 20 Fax +32 (0) 3 454 08 27 hove@pevo.be

Contacteer ons team rechtstreeks

Thomas Quisquater
Directie / Bedrijfsleider Tielen
0495/68.94.75
thomas@pevo.be
Seppe Van Hacht
Directie / Sales manager / Bedrijfsleider Hove
0475/85.94.97
seppe@pevo.be

Tielen

Mieke Van Wesenbeeck
Directiesecretariaat
0494/63.09.09
mieke@pevo.be
Peter Vermeeren
Boekhouding
014/44.54.11
peter@pevo.be
Liesbeth Peeraer
Administratie
014/42.31.33
liesbeth@pevo.be
Hélène Coppé
Administratie
014/42.31.33
helene@pevo.be
Christel Simons
Administratie
014/42.31.33
christel@pevo.be
Bram Peeters
Cad-Cam
014/44.54.16
bram@pevo.be
Michiel Joris
Kroon- en Brugwerk Porselein
014/44.54.18
michiel@pevo.be
Filip Van Haeren
Prothese en Frame
014/44.54.13
filip@pevo.be
Marc Wouters
Kroon en Brugwerk Implantaten / Technische assistentie en advies
014/44.54.15
marc@pevo.be

Hove

Geert Van Craen
Kroon- en Brugwerk Porselein en Frame
03/454.15.20
geert@pevo.be
Lynn Decorte
Administratie
03/454.15.20
lynn@pevo.be
Conny Bervoets
Administratie
03/454.15.20
conny@pevo.be
Ivan Roggeman
Prothese
03/454.69.91
ivan@pevo.be

Onze sluitingsdagen in 2020

  • 01/01/2020
  • 13/04/2020
  • 01/05/2020
  • 21/05/2020 & 22/05/2020
  • 01/06/2020
  • 20/07/2020 & 21/07/2020
  • 11/11/2020
  • 24/12/2020 & 25/12/2020
  • 31/12/2020 & 01/01/2021